Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Nutribullet Pro

Nutriubullet Pro 900 do të sigurojë që ju të merrni të gjitha vlerat ushqyese nga ushqimet që konsumoni Ai është një shpërbërës vlerash ushqimore dhe ka fuqinë të nxjerrë të gjitha vlerat ushqimore të ushqimeve që ne hamë.
ë Do të shpërbëje ushqimet deri në grimcat më të imëta
ë I hap farat, i pret në mes dhe gërryen lëkurën për të ekspozuar vlerat e fshehura ushqyese
ë Zvogëlon kohën e harxhuar në kuzhinë
ë Motorr i fuqishëm 900 W
ë Thika të patentuara dhe veprim ciklonik
ë E lehtë për tu pastruar
ë E vogël dhe kompakte
ë Permasat 30 x 17.5 x 34.5 cm

L 4,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:nutribullet-pro

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Nutribullet Pro”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj