Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Xiaomi Giga Version Router

ëë Xiaomi Wireless Router eshte i pajisur me 4 antena per nje sinjal me te forte
ëë Ky router eshte versioni Gigabit pra suporton me shume se 100 mbps
ëë Permban algoritmin qe tregon nese sinjali eshte i dobet
ëë Mund te kontrolloni kohen e qendrimit online te femijeve tuaj
ëë Frekuenca 880 Mhz
ëë Shpejtesia maksimale e internetit 1167 mbps
ëë Krijon 2 fusha nje 2.4 GHz dhe nje 5 GHz

L 4,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:xiaomi-giga-version-router

Informacion shtesë

Markë

Xiaomi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Xiaomi Giga Version Router”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj