Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varëse Rrobash Metalike

  • Varëse rrobash metalike.
  • Më një dizajn të vecantë për tu përshtatur me ambientin e dhomës.
  • Mbani këmishat, xhaketat, xhinset pa rrudha më një lartësi ku mund të vendosni dhe cantat.

L 3,490

Compare

Përshkrim

  • Varëse rrobash metalike.
  • Më një dizajn të vecantë për tu përshtatur me ambientin e dhomës.
  • Mbani këmishat, xhaketat, xhinset tuaj pa rrudha më një lartësi ku mund të vendosni dhe cantat.
  • Tepër praktike dhe e lehtë në përdorim ku mund ta lëvizni fare lehtë.
  • Me material metalik që është tepër rezistente .

        Specifikat

  • Përmasat: 169 x 80 x 46 x154 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj