Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kuti Dekoruese Për Aparatet Wifi

 • Kuti dekoruese për aparatet wifi.
 • Kuti dekorative dhe njëkohësisht funksionale për ambjentin e shtëpisë.
 • Mban të gjithë aparatet me wiffi duke evituar rrëmujën.
 • Shërben si dekori ideal për tavolinën ose murin.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Kuti dekoruese për aparatet Wifi.
 • Materiali: Miksim i drurit me plastikën
 • Ngjyra: e bardhë
 • Dimensionet: 76 cm x 24 cm x 12 cm

 

 

Specifikat

 • Materiali: Miksim i drurit me plastiken
 • Ngjyra: e bardhë
 • Dimensionet: 76x24x12 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj