Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shportë Multifunksionale

E dobishme per te prere perimet,frutat apo dhe ushqime te tjera.

Me nje hapesire te vecante per prerjen e tyre e cila vendoset mbi dy koshat ku kullohen ushqimet.

L 1,290

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Shporta multifunksionale për kuzhinën tuaj

  • E dobishme per te prere perimet,frutat apo dhe ushqime te tjera.
  • Me nje hapesire te vecante per prerjen e tyre e cila vendoset mbi dy koshat ku kullohen ushqimet.

Specifikat:

  • E disponueshme në dy ngjyra.
  • Materiali: Plastik Rezistent
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj