Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pupa Ulëse Dhe Magazinuese

  • Pupa ulëse dhe magazinuese
  • Për të areduar ambjentin tuaj.
  • Në ngjyra të ndryshme.
  • Pastrohet lehtë, mund të përdoret në shtëpi, zyrë.

L 1,690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Pupa ulëse dhe magazinuese për shtëpi, zyrë.
  • Me hapje ku mund të vendosni sende të ndryshme si rroba, libra, lodra.
  • Duke shmangur rrëmujen në dhomën tuaj.

Specifikat

  • Ngjyra: gri, jeshile, portokalli, bezhë
  • Madhësia: 40 * 40 * 40cm
  • 1 * stol i palosshëm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj