Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Stol I Thjeshte

Stol i thjeshte. Per tu ulur dhe per vendosjen e e gjerave te domosdoshme. Gjithashtu dhe per arredimin e shtepise tuaj.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Stol i thjeshte
  • Perdoret per ambiente shepiake
  • Stol per magazinim per vendosjen e gjerave
  • I rehatshem per tu ulur
  • Permasat 38 cm gjatesi dhe 38 cm gjersi
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj