Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ulese Makine per Femijet

Ulese makine per femijet
ë E pershtatshme per femije nga 8 muajsh deri ne 5 vjec
ëë Vendoset lehtesisht ne cdo sedilje apo karrige
ëë E sigurte, e rehatshme, komode dhe praktike per tu hequr dhe vendosur
ëë Materiali perbehet nga cope ku ju mund ta lani lehtesisht ne lavatrice

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:ulese-makine-per-femijet

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ulese Makine per Femijet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj