Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Stol Teleskopik

Stoli teleskopik zgjedhja për kudo që ju ndodheni.

Ideal për shtëpi, festa te ndryshme etj…

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Stol Teleskopik

  • Stoli teleskopik zgjedhja për kudo që ju ndodheni.
  • Ideal për shtëpi, festa te ndryshme etj…

Specifikat:

  • Ideal për shtëpi, festa te ndryshme etj…
  • Stoli teleskopik mund të rregullohet në lartësinë e kërkuar.
  • Stoli i palosshëm, mund të bëhet në formë cante.
  • Materia: Plastik PA66, ky material është i njohur për qëndrueshmërinë e tij dhe është rezistent ndaj të gjitha kushteve të motit.
  • Trupi teleskopik është i ngurtë dhe fleksibël, ruan ekuilibrin më të mirë midis peshës, madhësisë dhe forcës.
  • Mund ta hapni duke kapur skajet dhe duke e tërhequr për ta hapur.
  • Përmasa: I hapur 45.5 x 25.5 cm
  • Imbyllur: 25.5 x 6cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj