Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pishinë për fëmijë

Pishina ideale për fëmijët tuaj.

Do të argëtohen pa masë në rehatinë e shtëpisë.

L 1,890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Pishinë për fëmijë me personazhin e preferuar të kartonave McQueen

  • Pishina ideale për fëmijët tuaj.
  • Do të argëtohen pa masë në rehatinë e shtëpisë.

Specifikat:

  • E përshtatshme për fëmijët.
  • Mund te pushojnë dhe të lahen të qetë pa u shqetësuar.
  • Mund të paloset dhe të futet në një ëantë shpine për të marrë me vete.
  • Pishina e është e përshtatshme për udhëtime.
  • Materiali: Plastik rezistente.
  • Përmasat: 85cm x 85cm x 23cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj