Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Grirese Perimesh

Kompletoni kuzhinen tuaj me griresen Nicer Dicer. E thjeshte ne perdorim dhe ju lehteson pergatitjen e vakteve te ndryshme.
ëë Pastrohet lehte
ëë I sigurt ne perdorim
ëë Perbehet nga teha celiku
ëë Pren, grin perimet thjeshte dhe lehte

L 1,390

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:grirese-perimesh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grirese Perimesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj