Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pastrues Dhe Masazhues Për Fytyrë

  • Masazhon dhe pastron lëkurën.
  • Stimuloni qarkullimin dhe përmirëson fytyrën.
  • E karikueshme, e papërshkueshme nga uji dhe e butë për të gjitha llojet e lëkurës.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Pastrues dhe masazhues për fytyrën.
  • Katër mënyra: butë, pulsues, masazh dhe pastrim i thellë.
  • Projektuar për të ndihmuar në stimulimin e qarkullimit dhe prodhimit të kolagjenit.

 

Specifikat

  • Fuqia: 2 bateri AA
  • Materiali: ABS
  • 1 masazhues për fytyrën
  • 2 koka furëash
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj