Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mikser Dore HALEY

 • Mikser dore HALEY
 • Ideal për përgatitjen e ëmbëlsirave.
 • Materiali: Plastik dhe inox rezistent.
 • Fuqia: 200W

L 2,490

Compare

Përshkrim

 • Mikser dore HALEY
 • Mikser Dore dhe rrahëse vezësh miksim të përberësve të ndryshëm.
 • Ideal për përgatitjen e ëmbëlsirave.

Specifikat:

 • Mikser Dore dhe rrahëse vezësh miksim të përberësve të ndryshëm.
 • Ideal për përgatitjen e ëmbëlsirave.
 • Materiali: Plastik dhe inox rezistent.
 • Fuqia: 200W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj