Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Depilues 4 ne 1

Depilatori 4 ne 1 per te gjith trupin
ë Me 3 koka te ndrsyhme
ë Punon per 45 minuta pa nderprerje
ë Me 2 nivele shpejtesie
ë Pajisur dhe me nje furce pastrimi
ë Numri i piskatore 32
ë depilimi për zona të ndjeshme pa dhimbje

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:depilues-4-ne-1

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Depilues 4 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj