Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mixer Blender SONIFER 3n1

 • Mixer Blender SONIFER 3n1
 • Mund të copëtojmë mishin ose mund të bluajmë kafen.
 • Multifunksional krijoni përzierje të njëtrajteshme dhe kompakte.
 • Një mixer kompakt për nevoja të përditshme në kuzhinë.
 • Thika celiku shumë cilësore që e copëtojnë shumë mir.

L 9,990

Compare

Përshkrim

 • Mixer Blender SONIFER 3n1
 • Për ushqime të shpejta dhe të shëndtshme, vendosni frutat dhe perimet e juaja të preferuara
 • Mund të copëtojmë mishin ose mund të bluajmë kafen.
 • Multifunksional krijoni përzierje të njëtrajteshme dhe kompakte.
 • Një mixer kompakt për nevoja të përditshme në kuzhinë.
 • Thika celiku shumë cilësore që e copëtojnë shumë mir.

Specifikat:

 • Pjesët mund të hiqen lehtësisht dhe të pastrohen në lavastovilje.
 • Kapaciteti 1.6L
 • Fuqia 400W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj