Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Blender 3 ne 1

Nëse jeni një kuzhinier me ide në një kuzhinë të vogël, super-kompakt, ngjyrë e bardhë Kenwood Xtract 3-in-1 gjithmonë do të punojë për ju. Mund të duket e vogël, por do të gjesh një ndihmë të madhe për krijimin e , supave dhe salcat në pakë sekonda.
ë Pajisja ka gjithëka që ju nevojitet për të shpejtuar në gatimin tuaj. Dhe, sigurisht, ajo vjen me të gjithë besueshmërinë dhe performancën që prisni nga marka Kenwood.
ë I bardhë superkompakte
ë Fuqia 350W dhe
ë Me 3 pjese -1 Litra dhe 0.8 Litra
ë 2 nivele shpejtësie

L 7,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:blender-3-ne-1

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender 3 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj