Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Jastëk Masazhues

Jastëk masazhues ndihmon në këtë mënyrë qarkullimin e gjakut dhe lehtësojnë qafën tuaj në mënyrë efektive.

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Jastëk Masazhues

Jastëk masazhues ndihmon në këtë mënyrë qarkullimin e gjakut dhe lehtësojnë qafën tuaj në mënyrë efektive.

Jastëkun mund ta përdorni për në qafë, shpatull dhe të gjithë pjesën e prapme.

Specifikat:ëI përshtatshëm dhe për udhetime.

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj