Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mikser dore DSP

Mikser DSP është një ndihmës i shkëlqyeshëm i kuzhinës suaj.

Mjafton të hidhni përbërësit dhe ai përzjen ëdo gjë.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mikser dore DSP

  • Mikser DSP është një ndihmës i shkëlqyeshëm i kuzhinës suaj.
  • Mjafton të hidhni përbërësit dhe ai përzjen ëdo gjë.

Specifikat:

  • Përgatit kremra dhe brumëra.
  • Me 5 nivele shpejtësie të ndryshme për përgatitje sipas deshirës.
  • Buton për nxjerrjen automatike të rrahëseve
  • Fuqia: 200W
  • Materiali: Plastik dhe inox rezistent
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj