Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mixer SONIFER

  • Mikser, ndihma juaj në përgatitjen e përzierjeve të ndryshme në kuzhinë.
  • Ju mund të përgatisni llojshmëri brumrash dhe gjithashtu mund te pergatisni ushqimet e te vegjelve tuaj.

L 10,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mixer SONIFER

  • Mikser, ndihma juaj në përgatitjen e përzierjeve të ndryshme në kuzhinë.
  • Përgatisni përzierje unike dhe të shëndetshme me ingredient special që vetëm tehet e forta prej celiku copëtojnë dhe përbërsit më të fortë.
  • Rrahesit e celikut të pandryshkshëm janë të përsosur për rrahje kremoze.
  • Ju mund të përgatisni llojshmëri brumrash dhe gjithashtu mund te pergatisni ushqimet e te vegjelve tuaj.

Specifikat:

  • ëI lehtë për tu cmontuar edhe pastruar, disa pjesë të tij mund te lahen edhe në lavastovilje.
  • Fuqia 1400W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj