Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Blender Nutribullet

 • Blender nutribullet
 • Zgjidhja më e shpejtë, më e lehtë për të bërë smoothie të mbushura me lëndë ushqyese.
 • Bëni supat e ftohta kaq të shijshme dhe të shëndetshme.
 • Shoqërohet me gotat bashk me kapakët që mund ti vendosni në frigorifer të qëndrojnë të freskëta.
 • Tehet e celikut tepër rezisatente.
 • I lehtë për tu pastruar, nuk mund të futet në lavastovilje.

L 5,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Blender nutribullet
 • Zgjidhja më e shpejtë, më e lehtë për të bërë smoothie të mbushura me lëndë ushqyese.
 • Bëni supat e ftohta kaq të shijshme dhe të shëndetshme.

Specifikat:

 • Stili jetesës do tju ndryshojë.
 • Fantastike dhe për bërjen e ushqimeve të vegjëlve tuaj.
 • Shoqërohet me gotat bashk me kapakët që mund ti vendosni në frigorifer të qëndrojnë të freskëta.
 • Tehet e celikut tepër rezisatente.
 • I lehtë për tu pastruar, nuk mund të futet në lavastovilje.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj