Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Smart Watch C500

 • Smart Watch C500 seria 5 është një orë që arin të kontrolloje cdo levizje dhe të memorizoje cdo gjë që ju bëni.
 • Ore C500 me karte SIM e cila vjen me dizajn shumë elegant Unisex .
 • Ora funksionon nëpërmjet touch .
 • Vjen me një cilësi shumë të lartë.
 • Ajo pershtatet me telfonat Andorid ose iOS.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Ore inteligjente Smart watch C500 seria 5.
 • Lidhet me bluetooth , punon dhe makrte SIM.
 • Ore inteligjente e përshtatshme për meshkuj dhe femra.

Specifikat

 • Ngjyrat: E zezë
 • Sistem Operativ | Android / iOS
 • Rezolucion | 24*240px
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj