Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Mbajtëse për sapunin

Mbajtëse praktike për sapu ose detergjent.

Vendoseni në tualet ose kuzhinë.

L 790

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbajtëse për sapunin

  • Mbajtëse praktike për sapu ose detergjent.
  • Vendoseni në tualet ose kuzhinë.

Specifikat:

  • Mjaft praktike e vogël dhe nuk zë hapsirë.
  • Me ngjitje në murë, në mënyrë që mos dëmtoni murin.
  • Materiali: Plastik ABS
  • Përmasat: 23.5 x 13 x 13 cm.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj