Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Sfungjeri Enësh

 • Mbajtëse sfungjeri enësh nje
 • Organizues lavamani dhe tualeti i përshtatshëm për sende të vogla.
 • Mjaft praktike e vogël dhe nuk zë hapsirë.
 • Berë prej celku inox është i qëndrueshëm, elegant dhe i bukur.
 • Kapacitet i fortë mbajtës, komod për të vendosur sendet.
 • Instalohet lehtë.

L 890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Mbajtëse sfungjeri enësh
 • Organizues i përshtatshëm për sende të vogla në kuzhinë / banjë, i lehtë për tu instaluar.
 • Bërë prej celiku inox + material ABS
 • I qëndrueshëm dhe i bukur.

Specifikat

 • Materiali: Metal Materiali: celik inox + AB
 • Ngjyra: Argjend, E Zezë
 • Pëmasat: 17.5x10cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj