Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pastrues Pushi Sokany

 

 • Pastrues Pushi Sokany
 • E sakte në heqjen e pushit nga rrobat.
 • Kokë me thika rezervë.
 • 2 furcëa për pastrim.
 • Përdoret me karikim ose direkt në korent.
 • Super e shpejte në pastrim.

L 1,290

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Pastruese pushi Sokany me korent.
 • Pajisur me një bateri të  me kapacitet më të madh, ju ndihmon të kurseni para në blerjen e baterisë.
 • Vetëm 2 orë për karikim të plotë.
 • Mund të jetë i vazhdueshëm duke punuar për 60 minuta.
 • Kabull universal USB përshtatet në cdo vend dhe mund ta coni kudo për përdorim të përditshëm.

Specifikat

 • Ngjyra: e bardhë
 • Materiali: ABS
 • Madhësia: 19.5 * 8.5cm
 • Furcë pastrimi
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj