Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Jastëk Ortopedik

Gjumi perfekt falë këtij jastëku të mrekullueshëm.

Ideal për personat që vuajnë nga problemet e qafës.

L 1,890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Për një gjumë të qetë vjen ky jastëk ortopedik

  • Gjumi perfekt falë këtij jastëku të mrekullueshëm.
  • Ideal për personat që vuajnë nga problemet e qafës.

Specifikat:

  • Dizajni ergonomik, përputhet me trupin tuaj dhe mbështet kokën dhe qafën.
  • Redukton dhimbjen e qafës dhe shpinës, lehtëson ngurtësinë e shpatullave, promovon shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore dhe ndihmon muskujt të pushojnë.
  • Jastëku i butë lehtëson gërhitjen dhe dhimbjen ortopedike dhe siguron që t’ju japë rehati superiore.
  • Ideale për të moshuarit, punonjësit e zyrës, studentët, gërhitës dhe ata me ërregullim të gjumit.
  • Këllufi mund të lahet me dore si dhe me lavatrice.
  • E disponojmë në ngjyrë të bardhë

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj