Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Dekorues House

  • Mbajtëse dekorues house.
  • Dekorues me një stil kaq modern për shtëpinë tuaj.
  • I bukur dhe praktik me pamjen e një shtëpië me ballkon.
  • Përdoret për dekor në ambjentet të ndryshme të shtepise tuaj, madje dhe si një mbajtëse aksesorësh.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Raft dekorues për shtëpinë tuaj kaq e vecantë.
  • Kaq i bukur dhe praktik me pamjen e një shtëpië me ballkon.

 

Specifikat

  • Material: Dru dhe metal
  • Dimensionet: 20cm x 9.5 cm x 31 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj