Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Set ushqimi për femijë

  • Set ushqimi për femijë
  • Set i mrekullueshëm për vogëlushët tuaj.
  • Dhurojni atyre kënaqesin teksa ushqehen.

L 1,190

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Set ushqimi për femijë

  • Set i mrekullueshëm për vogëlushët tuaj.
  • Dhurojni atyre kënaqesin teksa ushqehen.

Specifikat:

  • 3 hapësira ndarëse të ndryshme.
  • Për gatime të ndryshme.
  • Gotë për pije, lugë dhe pirun ne formë makine.
  • Materiali: Plstik EKO
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj