Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mini Ngrohes Portabel

Mini ngrohes ajri portabel me telekomande per kontrollimin e temperatures.
ëë E pershtatshme per dhomat e vogla dhe te ftohta si tualeti, zyrat, magazinat etj.
ëë Fillon te ngrohe qe ne momentin kur vihet ne prize
ëë Koha mund te programohet nga 1 deri ne 12 ore
ëë Temperatura mund te rregullohet nga 16 deri ne 32 grade
ëë Prej madhesise se saj relativisht te vogel, mund te merret me vete kudo

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:mini-ngrohes-portabel

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mini Ngrohes Portabel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj