Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Modelues flokesh profesional 3 ne 1

Gemei 3 ne 1
Qe floku juaj te jete sa me i bukur ne cdo kohe
ëë Beni 3 modele te ndryshme vetem me nje pajisje
ëë I ben te drejta ,me vale dhe kacurrela
ëë Power: 45 W

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:pjaster-flokesh-3-ne-1

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Modelues flokesh profesional 3 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj