Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makinë Qethëse Profesionale DSP

 • Makinë qethëse profesionale DSP
 • Kjo makinë qethje ju ofron saktësi dhe kontrollin e plotë të prerjes së flokëve tuaja vetëm me një klikim.
 • Makina qethëse me teha shumë të mprehtë dhe një performacë të lartë qethjeje.
 • Ofron rezultatin e pritur dhe konstant.
 • Me 3 koka prerje nga 1 mm deri në 3mm.

L 2,590

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Makinë qethëse Professional DSP.
 • Ekran dixhital për tregimin e xhirove të makinës.
 • Vaj dhe furcë pastrimi
 • Aksesorë: mbajtës, kabllo karikimi, manual, furëë, krehër limit, lubrifikant.

Specifikat

 • Fuqia: 5 (W)
 • Volt: 110-240V, 50 / 60Hz
 • Koha e karikimit: 2.5 orë
 • Buton on/off

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj