Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makinë për qethje VGR

 • Makinë për qethje dhe rroje VGR
 • Makine qethjeje dhe rroje profesionale për stilim sa më të bukur të flokve.
 • Me 4 kërha të ndryshme.
 • Me fishë karikimi.
 • Tehëtë e mprehtë të celikut.
 • Motor me fuqi të lartë.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Makinë për qethje dhe rroje VGR
 • Makine qethjeje dhe rroje profesionale për stilim sa më të bukur të flokve.
 • Specifikat:
 • Me 4 kërha të ndryshme.
 • Me fishë karikimi.
 • Tehëtë e mprehtë të celikut.
 • Motor me fuqi të lartë.
 • Funksion i dyfishtë me kabëll dhe pa kabëll.
 • Mban karikim deri në 3orë.
 • I papërshkrueshëm ndaj ujit.
 • Fuqia: 10W.
 • Voltazhi: 100-240V
 • Frekuenca:ë50/60 Hz
 • Përmasat: 16 x 3.7 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj