Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Thyese Arrash Me Bisht Druri

  • Bën të mundur thyerjen e arrave, bajameve dhe të gjitha llojeve të tjera të frutave të thata.

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Thyese arrash me bisht druri teper praktike
  • Materiali metalik e bëne atë më të fortë.
  • E lehtë në përdorim dhe mjaft rezistente.

Specifikat

  • Përmasat: 165mm x 50mm x 28 mm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj