Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Blender 2 Në 1 DSP

 • Blender 2 në 1 DSP
 • Blender i përsosur nëse doni që të shijoni një pije me shumë vitamina, freskuese, dhe mbi të gjitha të shëndetshme.
 • Ruan të gjitha vlerat ushyqyese dhe merr prej tyre të gjithë mineralet e nevojshme duke ju dhënë lëng të shijshëm natyral.
 • Pastrohet shpejt dhe përbëhet nga nivele shpejtësie të ndryshme.

L 3,990

Compare

Përshkrim

 • Blenderi DSP Proffessional 2 në 1.
 • Ka një kavanoz përzierjeje në të cilin mund të bëni pure perimesh, të bëni smoothie.
 • Ruan të gjitha vlerat ushqyese të lëngjeve.
 • Ka një bazë të shkëlqyeshme gome që e pozicionon mirë në sipërfaqen e banakut për lehtësinë e përzierjes.

Specifikat

 • Materiali: Kavanoz qelqi
 • Material: celik inox
 • Fuqia: 350W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj