Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makine qethje e rroje 3 ne 1

Makine gemi 3 ne 1
Per qethje dhe rroje
ë Modeli Gemei
ë Me 3 krehera te ndryshem me madhesi: 3mm,6mm,9mm
ë Koha e perdorimit : 40 minuta
ë Koha e karikimit : 6 Ore
ë Ngjyra Golg

L 1,090

Compare
Status: Ka stok
Kodi:makine-qethje-e-rroje-3-ne-1

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine qethje e rroje 3 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj