Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Blender SOKANY

Blenderi është një aleat i shkëlqyer në përgatitjen e ushqimeve dhe frutave, vecanërisht për bebet tuaja.

Përgatisim lloje të ndryshme të lëngjeve të frutave të përzierjes me qumësht duke na bërë më të shijshëm dhe mos konsumimin e lëngjeve të konservuara.

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Blender Set 4n1ëpër gatime me te shëndetshme dhe të shijshme

 • Blenderi është një aleat i shkëlqyer në përgatitjen e ushqimeve dhe frutave, vecanërisht për bebet tuaja.
 • Përgatisim lloje të ndryshme të lëngjeve të frutave të përzierjes me qumësht duke na bërë më të shijshëm dhe mos konsumimin e lëngjeve të konservuara.

Specifikat:ë

  • Mund të rrahim vezet, të furlojmë mishin dhe mundëson berjen e akullores etjë
  • Me nivel shpejtësie.
  • Fuqia matëseë 500W.
  • Kapaciteti 600ml
  • Materiali: Plastik, Inox rezistent.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj