Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Skarë

Barbecue e shijshme.

Shijoni shijen autentike të mishit, peshkut dhe perimeve, të pjekur në skarë me qymyr të vërtetë.

L 1,890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Skarë

  • Barbecue e shijshme.
  • Shijoni shijen autentike të mishit, peshkut dhe perimeve, të pjekur në skarë me qymyr të vërtetë.

Specifikat:

  • E përkryer për në shtëpi, por gjithashtu shumë i përshtatshëm për udhëtime, kampe, në park ose gjatë peshkimit.
  • Falë dizanjit të saj të ju e merrni këtë skarë kudo me vete.
  • Paloset lehtësisht.
  • Përmasat: Lartësi 55cm, Diametër 32cm
  • Mban deri në 2kg
  • Materiali: Metal rezistent.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj