Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Qese Anti-Mjergull

 • Qese anti-mjergull
 • Per nje udhetim sa me te qete ju vjen ne sherbim ky produkte
 • Qese ngjitese per pasqyren kundra mjergulles dhe shiut

L 490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Qese anti-mjergull
 • Pasqyre automjeti anti mjergull
 • E lehte per tu instaluar dhe nuk mjergullon pas ngjitjes
 • Siguroni pasqyenë juaj qe moti i shiut dhe i mjergulles te jete gjithmon e paster
 • Materiali: PET
 • Madhësia: 95 mm, 150×100 mm, 135×95 mm, 80 mm, 200×175 mm
 • Ngjyra: blu
 • Pakoë (1 cope )
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj