Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Telefoni Fleksibël

 • Mbajtëse telefoni fleksibël
 • Ky mbajtës i telefonit të makinës mund të instalohet lehtësisht në xham ose kroskot.
 • E qendrueshme dhe e forte ne frenim të papritur.
 • Rrotullim 360 gradë, rregulloni lirisht mbështetësin e smartphone-it në këndin tuaj ideal, shikoni me lehtësi në ekranin e pajisjes tuaj.

L 890

Compare

Përshkrim

 • Mbajtëse telefoni fleksibël në makinë
 • Mbajtëse e rregullueshme e telefonit në makinë me vakum dhe ngjitje.
 • Ky mbajtës i telefonit të makinës mund të instalohet lehtësisht në xham ose kroskot.
 • E qendrueshme dhe e forte ne frenim të papritur.

 

 

Specifikat

 • Rotacion 360 grade
 • Ngjyra e zezë
 • Gome materiale

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj