Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kuti Per Rroba 66 Litra

  • Kuti per rroba 66 litra
  • Ky produkte ju ndihmon per organizimin dhe sistemimin e shtepise
  • Kuti per organizimin e rrobave te lara

L 1,790

Compare

Përshkrim

  • Kuti per rroba 66 litra
  • Kuti per organizimin e rrobave te lara
  • E pa pershkrueshme ndaj ujit
  • Sherben per palosjen e jorganeve
  • Permasat 66 litra
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj