Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mixer Dore Skarlet

 • Mixer dore Skarlet
 • Përzierës dore me shtatë shpejtësi.
 • Përgatisni vakte të shijshme me këte mikser dore.
 • Ju mund të rrahni të bardhën e vezës për 3 minuta.
 • Funksionim dhe pastrim i lehtë.

L 2,790

Compare

Përshkrim

 • Mikser dore me tas inox.
 • Shpërndarja e shpejtë e nxehtësisë.
 • Doreza ju lejon të kontrolloni me lehtësi blenderin e duarve.

 

Specifikat

 • Modeli: Scarlett MM-133K
 • Fuqia: 200W
 • Tas prej celiku inox
 • 4 aksesorë prej celiku inox
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj