Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pjaster për flokët

Pjaster për flokët

Tashme mund ti rregulloni flokët tuaj sa herë të dëshironi pa ndihmën e parukieres suaj.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Pjaster për floket te drejta dhe onde.

Tashme mund ti rregulloni flokët tuaj sa herë të dëshironi pa ndihmën e parukieres suaj. Pjastera i jep nje form të mrekullueshme flokvëve tuaj. Mund ti shtrini ose ti beni me onde si të dëshironi.

Specifikat:

Ngrohje të menjëhershme nga 155 gradë deri ne 230 gradë

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj