Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Qelqi Në Formë Fuçi Birre

 • Mbajtëse Qelqi Në Formë fuçi birre
 • Perfekte për festa dhe e vecantë ku mund të përdoret për birrë, verë e lëngje të ndryshme.
 • Me rubinet që mund t’a mbushni pijen tuaj sa herë të dëshironi.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Mbajtëse qelqi me dizanj në formë fuci birre.
 • E vogël dhe mund t’a vendosni kudo.
 • Qelq rezistent ndaj nxehtësisë.
 • 1 x fuci birre
 • 1 x stendë druri
 • 1 x tapë

Specifikat

 • Materiali: Qelq + dru
 • Kapaciteti 1000 ml.
 • Madhësia: 23 x 16cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj