Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Qëruese Ananasi

Për të gjithë adhuresit e frutit egzotik të ananasit.

Qëroni thjeshtë dhe shpejtë ananasin.

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Qëruese Ananasi

  • Për të gjithë adhuresit e frutit egzotik të ananasit.
  • Qëroni thjeshtë dhe shpejtë ananasin.
  • Ndihmon në qërim pa shumë mundime.
  • ëAksesor ideal për kuzhinën tuaj.

Specifikat

Pastrohet lehtësisht.

Materiali: Plastik ABS dhe inox rezistent

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj