Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Hekur Vertikal

Ky hekur dore me avull, ndihmon ne pastrimin dhe hekurosjen e rrobave lehte dhe shpejte. Mund te perdoret dhe per trajtime me avull te fytyres fale kokave shtese qe ndodhen ne pako.
ëë Fuqia: 1200 W
ëë Pastron rrobat thellesisht.
ëë Nuk ze shume hapesire dhe eshte epershtatshme per udhetime.

L 3,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:hekur-vertikal

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Hekur Vertikal”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj