Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kulluesë Gotash Me 6 Vënde

  • Kullues organizues për tharjen dhe mbajtjen e gotes.
  • Mund të mbani të organizuara gotat.
  • Dizajn i vecantë, dhe shumë praktik në përdorim.

L 590

Compare

Përshkrim

  • Kjo mbajtëse multifunksionale dhe krijuese e tharjes i përshtatet shumicës së sendeve.
  • Pjesa e poshtëme silikon pa rrëshqitje.
  • Mund ta mbajnë kupën të qetë dhe të qëndrueshme.

Spercifikat

  • ngjyra: jeshile
  • Materiali: PP
  • madhësia: 22.5×19.5x7cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj