Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varëse Për Tharje Këpucësh

  • Varëse për tharje këpucësh
  • Një diazanj i vecantë i cili mund të përdoret jo vetëm për të varur këpucë por gjithashtu mund të përdoret për të varur kravata, shalle, ripa
  • Mund ta përdorni jashtë ,në shtëpi apo kudo tjetër që ështe e nevojshme.

L 390

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Varëse për tharje këpucësh
  • Përdoret për të varur dhe tharë këpucët, dizajni i këndit lehtëson kullimin e këpucëve/atleteve.
  • Varëse me rrotullim 360g ne formë ganxhe.
  • Shpejton tharjen e këpuceve dhe nuk lejon deformimin e tyre.

Specifikat

  • Materiali: PP
  • Madhësia: 19.3cm * 19.3cm * 24cm
  • Pesha: 85g / copë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj