Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Çajnik Elektrik DSP

 • Ky ibrik është shumë komod, i projektuar me një dizajn unik.
 • Përdorimi i cajnikut është absolutisht i sigurt, gryka e tij është projektuar posacërisht për të eleminuar rrjedhjet.
 • Elegant dhe i lehtë për tu përdorur, do të shtojë më shumë rehati dhe thjeshtësi në jetën tuaj.

L 2,490

Compare

Përshkrim

 • Çajnik Elektrik DSP
 • Cajnik elektrik DSP KK1124 është një pajisje tepër funksionale për kuzhinën tuaj.
 • I përbërë nga metal i cili nuk lë njolla.
 • I lehtë për tu përdorur dhe pastruar.
 • Me filtër.
 • Mbyllje automatike / manuale dhe mbrojtje nga vlimi.

Specifikat

 • Tension 220-240V
 • Fuqia 1850-220 WATT
 • Frekuence 50/60HZ
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj