Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Lodra Per Femije

ëë Pako perfshin pisten dhe lodrat e vogla.
ëë E pershtatshme per dhoma te medha
ëë Mund te luhet ne 2 menyra te ndryshme
ëë E rekomandueshme per femije mbi 3 vjec

L 2,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:lodra-per-femije

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Lodra Per Femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj