Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kanatiere Korse

Kanatiere Korse per femra 2 ne 1 ë
Qe veshjet dhe trupi juaj te duket sa me bukur ë
ëë Perfekte per ti dhene formen e deshiruar belit tuaj
ëë Permban nje korse per pjesen e belit me nivele te rregullueshme per tanfiksuar ashtu sic duhet dhe nje kanatjere me zinxhir qe perbehet nga rripat qe mund ti rregullosh sipas deshires
ëë Materiali cilesore poliester dhe mikrofiber

L 1,590

Compare
Status: Ka stok
Kodi:kanatiere-korse

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kanatiere Korse”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj