Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varese rrobash

Mos u shqetësoni më për tharjen e rrobave.

Tashmë kjo varse rrobash ideale për shtëpitë tuaja.

Mund të montohet në atë mënyrë që të mund të varet drejt ballkonit në shtëpitë ku nuk lejohet që rrobat të varen jashtë ballkoni.

L 1,890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Varese rrobash

  • Mos u shqetësoni më për tharjen e rrobave.
  • Tashmë kjoë varse rrobash ideale për shtëpitë tuaja.
  • Mund të montohet në atë mënyrë që të mund të varet drejt ballkonit në shtëpitë ku nuk lejohet që rrobat të varen jashtë ballkoni.
  • Siguron një pamje elegante në harmoni, pa dëmtuar estetikën e jashtme.
  • Përdorim praktik.

Specifikat:

  • Montohet dhe cmontohet lehtësisht.
  • Bulonat e montimit janë të kromuar.
  • Rezistent ndaj kushteve natyrore.
  • Ideal dhe për shtëpitë e pushimit
  • Materiali: Prej alumini, i cili është i njëjti material me parmakut.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj